Jmenuji se Lenka, jsem studentkou lékařské fakulty, oboru ochrany veřejného zdraví. Lidé v ČR si pomalu po osvětě ze všech možných stran začínají hlídat to, co jí. To, co si na sebe mažou, ale zatím ještě neřeší a proto jsem si založila tento blog, kde bych ráda psala články o přírodní kosmetice a alternativách k běžným kosmetickým přípravkům.

Nejsem vyznavačem hnutí hippies. Mám prostě jenom ráda přírodu, ze které jsme všichni vzešli, takovým způsobem, jako měli lidé před tisíci lety ještě před tím, než vůbec nějaké hippies vůbec vzniklo. Mám ráda přírodu takovým způsobem, jakým bychom ji měli mít rádi my všichni. Vždyť v přírodě nacházíme látky, jež vyléčí snad každý neduh a každou chorobu i zkrášlí náš zevnějšek. Příroda je zdrojem naší obživy i odpočinku a jako k takové, bychom se k ní měli chovat. Zamořovat naší planetu a přírodu je totiž to samé, jako ničit nás samotné. Jsme součástí toho celku a čím dříve si uvědomíme, že lepší je žít s přírodou v symbióze, než se chovat jako viry, tím lépe.

Jinak jsem docela normální humanoid ženského typu. Ráda fotím, koukám na filmy a seriály. Bojím se doktorů a nemocí. A teď ta „nenormální“ část mého já. Baví mě číst knížky, vyrábím si přírodní kosmetiku, nemám ráda maso, bojím se vos, klíšťat, blech, všechen hmyz nechávám žít (kromě komářic), dávám si pozor, kam venku šlapu, abych nestoupla na mravence, nebo jiného hmyzáka. Bojím se bubáka pod mou postelí a příšery v moři, co mě, kdykoliv tam plavu, může stáhnout pod hladinu a bez milosti utopit.

Pokud jste dočetli až sem, gratuluji!